Bu tarz benim yarışması 12 kasım kıyafetleri

Bu tarz benim 12 kasım kıyafetleri, yarışmacılardan kim ne giydi, 12 kasım çarşamba günü bu tarz benim yarışmasında neler yaşandı hepsi yazımızın devamında.

Show tv ekranlarında her gün saat 15:45 te yayınlanan bu tarz benim yarışmasında bu gün yarışmacıların çoğunluğu elbise ile geldi yarışmaya. Birbirinden güzel elbiseler giydiler ancak yinede jüri beğenmedi kıyafetleri. Gerek tansiyonu yüksek tutmak gerekse izleyici kitlesini

Bu Tarz benim 12 kasım

Bu Tarz benim 12 kasım

sabit tutmak için bu gün de yarışmacılar kendi aralarında tartışıyor kavga ediyorlar.

Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş, yarışmacılardan Özlem’in ağzına bant yapıştırıyor. Yarışmada çok konuştuğunu ifade ediyor bu sebepten dolayı yanıma gel makyajına bakacağım diyor ve Nur’un yanına yaklaştığında ağzına bant yapıştırıyor. İşte bu günse sansasyonel bir olay gerçekleşiyor .

Haber sitelerinde ve haber kanallarında konuşulacak bir olaya daha imza atıyorlar. 12 kasım çarşamba günü de bu tarz benim yarışmasında kavgalar gürültüler eksik olmuyor. Özlem, Ayşegül, Nur bozar yine yapıyorlar yapacaklarını birbirleri arasında tartışmaya devam ediyorlar.

12 Kasım Bu tarz benim kim yıldız aldı

Bu Tarz benim yarışmasında 12 kasımçarşamba günü hangi yarışmacıların kıyafetleri beğenildi, hangi yarışmacı tarz oldu. Hangi yarışmacı yıldız aldı birazdan program bittiğinde hepsini sayfamızdan okuyabilirsiniz.

 

 

Filed in: Yarışma Programları Tags: , , ,

You might like:

Bu tarz benim yarışması 12 kasım kıyafetleri Bu tarz benim yarışması 12 kasım kıyafetleri
Sinan Gümüş Kimdir Hayatı oynadığı Takımlar Sinan Gümüş Kimdir Hayatı oynadığı Takımlar
FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI ve KONUSU FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI ve KONUSU
Bim 11 Temmuz aktüel Ürünler Bim 11 Temmuz aktüel Ürünler

Yorum yazın

You must be Logged in to post comment.

© 2015 Güncel bilgilerin adresi – kaarga.com. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Msn kaydol | wxllk.com | Msn kaydol |